Вантажоперевезення Україна-Білорусь

Перевозка груза Украина-Беларусь

Статистика показує в Білорусь – вигідно продавати виготовлену в Україні продукцію. Понад 700 найменувань товарів щорічно ввозяться в Республіку Білорусь з України і більше 500 найменувань імпортуються назад в Україну.
Компанія «КМС ЛОГІСТИКА» надає можливість замовити доставку вантажу з України в Білорусь зручно, вигідно і найголовніше безпечно зі страховкою.
Факти підтверджують такий підхід до вантажоперевезень в Білорусь.
1.Аренда машину набагато дешевше, ніж оренда вагона поїзда або доставка літаком.
2.Можливе коригування маршруту, підбір транспорту і потрібної дати вивантаження \ завантаження.
3.Гарантована безпека. Надійне транспортування вантажу здійснюється на якісному транспорті, досвідченим водієм і логістами високої кваліфікації.
Вантаж прибуде за потрібною адресою в максимально короткі терміни, в цілості й схоронності з максимальною економією. Наші авто здатні перевозити вантажі від 100 кг до 40 тонн. Замовте транспортування вантажу різної ваги і обсягу за мінімум поїздок.
З нашою компанією працювати безпечно, тому що товар буде застрахований на певну суму, узгоджену при оформленні договору. Вартість залежить від ціни вантажу, що перевозиться.
У наших водіїв в наявності довгострокова віза (тип D) дає можливість багаторазово в’їзд \ виїзд на територію Білорусі. Можливо оформити доставку вантажу прямо на вказаний вами склад. Такі нюанси логістики узгоджуються перед відправкою.