Про компанію

КМС Логістика компанія року 2020

Компанія КМС Логістика зареєстрована в Україні і є професійним перевізником вантажів. Звернувшись до нас ви отримаєте пропозицію на повний цикл послуг перевезення вантажів.

У кампанії “КМС ЛОГІСТИКА” працюють досвідчені і кваліфіковані фахівці. Це і водії, які мають значний практичний досвід вантажоперевезень, так і диспетчери, логісти які здійснюють всю допоміжну роботу і вирішують поставлені клієнтом завдання на високому рівні за оптимальними, узгодженими з замовником, тарифами.

Замовити транспортування вантажу по Києву, Україні або за кордон можна як в телефонному режимі так і на спеціальній сторінці сайту оформивши онлайн заявку. У найкоротші строки наші менеджери зв’яжуться з вами для узгодження деталей замовлення, маршруту доставки вантажу, точного часу навантаження і вивантаження.
Ми надамо вам автотранспорт для перевезення вантажу в Європу або по Україні
Види діяльності компанії:

  • 49.42 Послуги з перевезень
  • 52.29 Інші супровідні послуги при перевезеннях
  • 45.20 Техобслуговування і ремонт автомобілів
  • 77.11 Оренда і лізинг автомобілів і легких моторних транспортних засобів
  • 77.12 Оренда і лізинг вантажних транспортних засобів

Диплом КМС Логістика за успішну роботу в 2020р. по перевезенню вантажів автотранспортом

Компанія КМС Логістика, по результатам діяльності за 2020 рік, отримала відзнаку за плідну працю в царині перевезення вантажів. Ми не зупиняємось на досягнутому і постійно вдосконалюємо свою роботу на основі передових методів логістики транспортних послуг.
КМС ЛОГІСТИКА