Вантажоперевезення за кордон України

Міжнародні автоперевезення – один із головних напрямків діяльності компанії «КМС ЛОГІСТИКА». З нами ви отримаєте комплексні послуги з автоперевезення вантажів з і в країни Європи, а також Прибалтику.

При оформленні замовлення ми надаємо:

вантажоперевезення за кордон України Автоперевезення вантажів в Європу Автоперевезення вантажів в Прибалтику та Білорусь доставка вантажів в Європу

Наші можливості та принципи роботи по міжнародних перевезеннях

Гарантуємо надійне та вчасне автоперевезення вантажів з будь якої країни Європи, а саме Польщі, Болгарії, Туреччини, Німеччини, Італії, Білорусі, Казахстану, Росії, Литви. Надаємо послуги прямої поставки грузу “door to door» по всій території Європи.

ЯК ЗАМОВИТИ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ?

Телефонуйте нам за допомогою одного з номерів вказаних на сторінці, або заповніть форму заявки. Наші менеджери в найкоротший термін допоможуть вам вирішити всі питання з вантажоперевезення і зроблять це максимально комфортно.

Вартість вантажоперевезення залежить від таких факторів: вага вантажу, що перевозиться, його габарити, час витрачений на завантаження-вивантаження, виду вантажу та транспортного засобу. А також кілометражу транспортування. Чим більше вихідних даних отримає від вас оператор, тим точніше він зможе зробити прорахунок і прийняти замовлення.

У нашому автопарку в наявності автомобілі, різної кубатури і вантажопідйомності, готові вже прямо зараз виїхати на місце потрібного завантаження.

  Замовити


  This will close in 0 seconds

   Заказать


   This will close in 0 seconds

    Order


    This will close in 0 seconds