Доставка вантажів Київ-Одеса автомобільним транспортом.

Доставка грузов Киев-Одесса

Київ столиця України і головний центр країни за споживанням основного обсягу товарів, шо завозяться в країну і переміщуються всередині держави. Між Києвом і Одесою по трасі їхати близько 500 кілометрів. Одеса і регіон має найбільші торговельні порти. В Одеську область доставляється значний обсяг товарної продукції і продукції різного призначення з-за кордону.
Між двома цими містами(Київ і Одеса) проходить траса міжнародного призначення М-05, протяжністю 453 км. Вона перетинає Київську, Черкаську, Кіровоградську, Миколаївську і Одеську області. Трафік руху досить високий так як дорога служить і для перевезень між зазначеними областями і всередині них.
Компанія КМС Логістика спираючись на власний парк вантажних машин виконує перевезення вантажів за маршрутами Одеса-Київ, Київ-Одеса. Ціна на такий вид доставки дуже приваблива тому, що транспорт належить організації і є власне СТО для його обслуговування.

Для замовника пропонуємо наступні схеми доставки:

 • склад-склад;
 • склад-двері;
 • двері-склад.

Етапи робіт з виконання замовлення транспортування:
1.Планово-організаційні заходи.
2.Оформлення договору і юридичні консультації по оформленню замовлення транспортної послуги.
3.Підбір автомобіля для транспортування.
4.Навантажувальні роботи.
5.Перевозка по маршруту.
6.Вивантаження в обумовлений термін і місце.
Для оформлення замовлення на вантажоперевезення можна заповнити онлайн заявку, скориставшись формою прямо на сторінці сайту. І в короткий термін з вами зв’яжуться наші менеджери для уточнення деталей Вашого замовлення.
З компанією КМС Логістика працювати зручно, доступно і комфортно! Ми створюємо унікальні пропозиції для доставки різних за вагою й обсягом вантажів.

  Замовити


  This will close in 0 seconds

   Заказать


   This will close in 0 seconds

    Order


    This will close in 0 seconds