Cargo transportation across Kiev and Ukraine

Ми можемо стати вашим партнерам по вантажоперевезеннях. Наша компанія в найкоротші терміни готова надати комерційну пропозицію щодо співпраці в сфері вантажоперевезень, розрахувати логістику вантажних перевезень виходячи з ваших обсягів і виставити максимально лояльні ціна на партнерські вантажоперевезення.

Власний автопарк, компетентні співробітники, подача автомобілів без затримок, гарантія за збереження вантажів вантажів та бездоганне обслуговування клієнтів. З «КМС ЛОГІСТИКА» – працювати зручно і комфортно. Замовте вантажоперевезення у нас, і переконайтеся в цьому самі.

Автоперевезення вантажів в Прибалтику та Білорусь Автоперевезення вантажів в Європу вантажоперевезення за кордон України

Професійний підхід до перевезення вантажів

Наша компанія виконує вантажоперевезення професійно. Вантажоперевезення здійснюються на сучасних автомобілях різної вантажопідйомності і обсягу (фургона) кузова. У нас великий спектр вибору автомобілів. Це політика нашої компанії, яка дозволяє нашим партнерам здійснювати будь-які вантажоперевезення співпрацюючи з однією, надійної компанією.

Весь наш транспорт регулярно проходить технічне обслуговування на власному СТО. Несемо відповідальність за збереження вантажу, що перевозиться.

 

ЯК ЗАМОВИТИ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ?

Телефонуйте нам за допомогою одного з номерів вказаних на сторінці, або заповніть форму заявки. Наші менеджери в найкоротший термін допоможуть вам вирішити всі питання з вантажоперевезення і зроблять її максимально комфортною.

Вартість вантажоперевезення може залежати від декількох факторів: вага вантажу, що перевозиться, його габарити, часу витраченого на завантаження-вивантаження, виду вантажу транспортного засобу, а також кілометражу на який здійснюється транспортування товару. Чим більше вихідних даних отримає від вас оператор, тим точніше він зможе зробити прорахунок і прийняти замовлення.

У нашому автопарку є велика кількість автомобілів, різної кубатури і вантажопідйомності, готових вже прямо зараз виїхати на місце завантаження.

  Замовити


  This will close in 0 seconds

   Заказать


   This will close in 0 seconds

    Order


    This will close in 0 seconds